Kronos Hotel Organizasyon Hizmetleri

Kronos Otel Ankara birçok organizasyon hizmetini, uzman ve tecrübeli ekipleri sayesinde profesyonel düzeyde vermektedir. 400 araç kapasiteli otoparkıyla davetlilerimizin park sorunu yaşamasına engel olmaktayız. Geniş alanları ve muhteşem Mogan Gölü manzarasıyla mükemmel organizasyonlar düzenlemeniz için olanaklar sunuyoruz. Şirket toplantıları, balolar, kınalar, sünnet düğünleri, düğünler, sergiler gibi organizasyonları eşsiz bir atmosferde gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Gölbaşı’nda bulunan otelimizde, her çeşit organizasyonu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Günlerinizi belirledikten sonra rezervasyon işlemlerini tamamlayıp geri kalan süreçte yalnızca davetlilerinizle ilgilenmeniz yeterli olacaktır. Kadromuzun tecrübeli çalışanları ile beraber etkinliğinizin en verimli şekilde gerçekleşmesini sağlamaktayız.

Otelde Balo

Eğlenceli etkinliklerin başında balolar gelmektedir. Balolar, özellikle farklı amaçlarla son dönemlerde çokça tercih edilir. Müzikli ve danslı balolar, insanları birlikte eğlendiği ve güzel vakit geçirdiği güzel etkinliklerdendir. Otelde balo organizasyonu için Ankara bölgesinde nadide manzaraya sahip Kronos Hotel hizmetinizdedir.  Yemekli baloları düzenleyebileceğiniz geniş bir alana sahibiz. Konseptinizi belirleyin, gerisini bize bırakın. Balolar konseptlerine göre şu başlıklara ayrılabilir:

 • Mezuniyet balosu, genellikle üniversite mezuniyetlerinde ya da lise mezuniyetlerinde düzenlenen organizasyondur. Tercihe göre yemekli olabilir.
 • Yılbaşı balosu, büyük şirketlerin veya belirli kuruluşların yılbaşına yakın dönemlerde düzenlediği genellikle yemekli etkinliklerdir.
 • Maskeli Balo, özellikle gençlerin eğlenmek üzere bir araya geldiği maskelerin tercih edildiği keyifli bir etkinliktir.
 • Kıyafet Balosu, farklı kıyafetler giyilerek eğlenceli vakit geçirilen balo türüdür. Görsel açıdan oldukça güzel manzaralar ortaya çıkabilir. Eğlenmek için güzel balolardandır.

Otelde Toplantı

Şirketler belirli dönemlerde çalışanlarını işlerden bir günlüğüne dahi uzak tutmak için çeşitli toplantılar düzenler. Bu toplantıların amacı çalışanları motive etmek ve eğlenceli vakit geçirerek kısa süreliğine iş temposundan arınmasını sağlamak olarak ifade edilir. Bu amaçların dışında farklı toplantılar da düzenlenebilir. Farklı amaçlarda ve farklı günlerde toplantılar tertip edilebilir. Tüm toplantı çeşitleri için otelde toplantı hizmeti Kronos Hotel aracılığıyla uzman ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Yapılan toplantıları, huzurlu ve tabiat ile iç içe Mogan Gölü’nün hemen kıyısında daha verimli gerçekleştirebilirsiniz. Gölbaşı’nda bulunan Kronos Hotel Ankara 400 araçlık otopark kapasitesi ile en iyi olanakları sizler için sağlamaktadır. Direksiz toplantı salonlarımız ile düzenlediğiniz etkinliklerde kaliteyi sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Toplantı Çeşitleri

Toplantılar, farklı sürelerde ve farklı amaçlarla tertip edilebilir. Amaçlarına ve gün sayısına göre otelde toplantı düzenlenebilir. Toplantı çeşitlerine şu başlıklarda değinebiliriz:

 • Çalışanlarının işlerden arınması için ve uzaklaşması için kısa süreli tatil toplantıları düzenlenebilir. Ekiplerle motive amaçlı bir araya gelinir. Genellikle işlerden uzak ödül toplantıları yapılabilir.
 • Şirketlerin belirli sunumlar yapmak için bir araya geldiği bilgilendirme toplantıları yapılabilir. Birkaç şirket genellikle organize eder. Yemekli olarak tercih edilebilir.
 • Basın toplantıları, kamuoyuna yapılacak yayınlar için manzaralı alanlar rağbet görür.
 • Eğitim toplantıları düzenlenerek şirketler kendi çalışanlarına eğitimler ve seminerler verebilir.
 • Tanıtım toplantıları düzenlenebilir.
 • Farklı bir toplantı modeli olan defileler tertip edilebilir.
 • Fuar veya sergi organizasyonları yine toplantı çeşitleri arasında sayılır.

Otelde Yemek Organizasyon Hizmeti

Yıl dönümlerinde, önemli günlerde yahut motive amaçlı yemek etkinlikleri düzenlenebilir. Manzaraya karşı yenilen yemekler her zaman lezzet bakımından üst düzeydir. Ankara Gölbaşı’nda yer alan Mogan Gölü’ne karşı düzenlenen bir yemek organizasyonu davetlileriniz için özel zamanlardan olacaktır. Kronos Hotel Ankara verdiği organizasyon hizmeti ile yemek etkinliklerinizde ayrıcalıklar tanır.

Yemek etkinliklerinde davetlilerinize seçeceğiniz menülere, ferah bir atmosfer eşlik edecektir. Yemek sonrası konaklama imkânlarından yararlanabilirsiniz. Zamanı düşünmeden etkinliğinizin tadına varabilirsiniz. Davetli sayınızın fazla olması sorun teşkil etmeyecektir. Geniş alanlarımızla fazla sayıda davetliyi en iyi şekilde ağırlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.